NİHAT DOĞAN ALİŞAN’A SİTEM ETTİ

 NİHAT DOĞAN ALİŞAN’A SİTEM ETTİ
Okunuyor NİHAT DOĞAN ALİŞAN’A SİTEM ETTİ

 

Geçen gün ilk gösterimi kucağına alan türkücü Nihat Doğan, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa yönlendirmesi konuk oldu. Özcan Deniz ve Mahsun Kırmızıgül’le ilgili konuşan Doğan, konu Alişan’a gelince etkileyici açıklamalar yaptı.

 

 

 

“ALİŞAN’IN HER ŞEYİNE GİTTİM, EY ABLAMİN CENAZESİNE GELMEDİ”

Alişan’a kırgın olduğunu söyleyen Nihat Doğan , canlı yayında vefasızlıklardan yakınarak yaşadıklarını söyledi:Alişan’ı eski evi yedirmezdim. Ona büyük kırgınım. Allah evlatlarına bağışlasın, evliliğini daim kutsasın. 1-2 kere aramız kötüyken de gitti o bile şaşırdı.Döndükten sonra yaptığı programa, nişanına, düğününe, çocuğa her şeyine gitti.Hep giden biz olduk.Ablam vefat gelmeden geldi.Arayarak konum istedi ama herkes geldi o geldi.O zaman çok kalbini kırmıştı. .Anne de ‘sen onun her şeyine gittin, o niye gelmedi’ demişti.Büyükler hep ‘bir şey yaparken üçlemeyin’ der.Biz 3’ledik, 4’ledik, 13’ledik hatta.2 defa gittin o sana gelmedi üçleme.”

 

 

“ANNEM DE ALİŞAN’A ÇOK KIRILDI”

“İnsanların bir güç virüsüne götürülüyor. Bu uzaklaştıktan sonra arasa da bir şey olmaz gönül ve kalp kırıldı. Allah Selçuk’a uzun ömürler ayetiydi. O, Alişan ‘dan daha iyi ve merhametliydi. Yürüyen bir melekti. O benim kardeşimin cenazesine gelmediği için ben de Selçuk hastayken ona çok dua etmiştim. Annem çok kırılmıştı.”

 

mments
ave a Comment